Preskočiť na obsah
Jaroslav Púček

Stavebníctvo

Jaroslav Púček

Inštalácia izolácie

Obec
Dubnica nad Váhom
Od roku
1992
IČO
32 296 614

Jaroslav Púček

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
018 41 Dubnica nad Váhom
Na trhu od
6. mája 1992
IČO
32 296 614
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.23)
Inštalácia izolácie

Podnikanie v číslach

34
rokov na trhu
1992
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jaroslav Púček

Jaroslav Púček – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dubnica nad Váhom. Podniká od 6. mája 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrických.

Základné údaje

Obchodné meno
Jaroslav Púček
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
32 296 614
Dátum vzniku
6. mája 1992
Miesto podnikania
018 41 Dubnica nad Váhom
Živnostenský register
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 302-4304
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.23)
Inštalácia izolácie

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jaroslav Púček zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrických

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jaroslav Púček?

Miesto podnikania je v obci 018 41 Dubnica nad Váhom.

Čím sa Jaroslav Púček zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia izolácie“ (43.23). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrických.

Aké je IČO – Jaroslav Púček?

IČO je 32 296 614.

Odkedy podniká Jaroslav Púček?

Podnikanie začalo 6. mája 1992. Na trhu pôsobí 34 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jaroslav Púček podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaroslav-pucek.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.